Przygotowaliśmy specjalny program dla wszystkich dzieciaków, które nie są jeszcze gotowe na spotkanie ze sztuką podczas zajęć przy sztaludze. Uruchomiliśmy nasze szare komórki i wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, żeby stworzyć cykl warsztatów plastycznych dla 10-13 latków. Jaki jest nasz cel? Chcielibyśmy przede wszystkim rozwinąć kreatywność, nauczyć podstawowych umiejętności manualnych i pokazać jak pracować nad szeregiem zagadnień plastycznych.

W najbliższym roku szkolnym, tworzymy 3 grupy i dzielimy je ze względu na wiek.

wtorki

16:30-18:30

grupa 10-11 lat

Pierwsze zajęcia: 19.09

czwartki (brak miejsc)

16:30-18:30

grupa 12-13 lat

Pierwsze zajęcia: 21.09

sobota (1 miejsce)

09:00-11:00

grupa 10-13 lat

Pierwsze zajęcia: 23.09

Gdzie? W naszej pracowni w Gdyni Chyloni w Domu Towarowym Chylonia, boks 62.

Co będziemy robić na zajęciach? W każdym miesiącu dwa razy będziemy mieli zajęcia poświęcone rysunkowi, raz malarstwu i raz projektowaniu. Będziemy ćwiczyli warsztat, poznawali podstawowe techniki i zagadnienia związane z pracą artysty. Skupimy się na rozwijaniu podstawowych umiejętności manualnych i poznaniu szerokiego spektrum narzędzi artystycznych.

Będziemy rysować martwą naturę, malować krajobrazy, wycinać szablony, projektować znaki, uczyć się perspektywy czy wymyślać plakaty. To wszystko w naszej małej pracowni w Domu Towarowym Chylonia. W atmosferze – czasem zbyt luźnej 🙂 Zajęcia prowadzi Marta – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wydział Grafiki. W Pracowni prowadzi zajęcia już od 8 lat. Na co dzień jest grafikiem, popołudniami zamienia się w „panią od plastyki”. W soboty zajęcia poprowadzi Wiktoria – również absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W Pracowni od paru lat prowadzi grupę przygotowującą się do Liceum Plastycznego w Gdyni.

Koszt zajęć to 320 zł / miesięcznie / zajęcia raz 1 tygodniu / 2h (120min)

Zapisujemy się na cały miesiąc z góry. Zajęć w miesiącu są 4 lub 5, to średnio 65/80zł za jedne!

Cena obejmuje materiały, nie trzeba nic ze sobą przynosić. Koszt 1 zajęć (na próbę) to 80 zł.

Co w razie nieobecności? Jeśli zostanie zgłoszona dzień wcześniej to można 1 taką nieobecność odrobić w danym miesiącu na zajęciach innej grupy. Nieodrobione zajęcia nie przechodzą na następny miesiąc.

Zapisy mailem: marta@pracowniamig.pl
lub tutaj :