W końcu! Przygotowaliśmy specjalny program dla wszystkich dzieciaków, które nie są jeszcze gotowe na spotkanie ze sztuką podczas zajęć przy sztaludze. Uruchomiliśmy nasze szare komórki i wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, żeby stworzyć cykl warsztatów plastycznych dla 9-13 latków. Jaki jest nasz cel? Chcielibyśmy przede wszystkim rozwinąć kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów projektowych.

Najlepsze efekty osiągniemy tworząc dwie grupy (po 6-8 osób) ! W tym roku podzielimy naszych uczniów według wieku – choć bardzo tego nie lubimy.

piątki, 16:30-18:30

Grupa 9-13 lat

soboty, 10:00-12:00

Grupa 9-13 lat

Gdzie? W naszej pracowni w Gdyni Chyloni w Domu Towarowym Chylonia, boks 62.

Na zajęciach czwartkowych nasi uczniowie będą mieli możliwość poznania przeróżnych technik plastycznych, które pomogą im lepiej wyrazić to, co im w głowie siedzi. Będziemy używać nożyczek, nożyków, składać papier, wycinać linoryt, kleić, malować, brudzić się i dużo myśleć. Wszystko odbywać się będzie przy dużym stole w Pracowni, pod okiem prowadzących.

Na zajęciach sobotnich skupimy się przede wszystkim na technikach rysunkowych i malarskich – czyli naszej specjalności. Wszystko co wiemy postaramy się ubrać w proste zadania, przeprowadzane przy stole, w ciekawszej formie niż „stania przy sztaludze” – to zostawimy sobie na później.

Wszyscy jesteśmy absolwentami lub jeszcze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów. Mamy otwarte głowy pełne pomysłów i chcemy, żeby nasi uczniowie odważnie podchodzili do problemów projektowych, które będą przede nimi stawiane.

Koszt zajęć to 250 zł / miesięcznie.

Zapisujemy się na cały miesiąc z góry. Zajęć w miesiącu są 4 lub 5, to średnio 50/60zł za jedne!

Co w razie nieobecności? Jeśli zostanie zgłoszona dzień wcześniej to można 1 taką nieobecność w miesiącu odrobić na zajęciach drugiej grupy.

Zapisy mailem: marta@pracowniamig.pl
lub tutaj :