Proponujemy szybki, podstawowy kurs rysunku. Cztery spotkania, raz w tygodniu, po trzy godziny zegarowe. W tym krótkim czasie pomożemy Ci opanować podstawy rysunku z natury.

Jesteśmy renomowaną pracownią artystyczną, działamy już od ponad 10 lat i nasze warsztaty cieszą się wielkim uznaniem. Efekty naszej pracy z uczniami widać gołym okiem, dołącz do naszej pracowni i przekonaj się jak szybkie zrobisz postępy!

Cztery spotkania w naszej pracowni ułożyliśmy tak aby kursanci poznali i zmierzyli się z podstawowymi problemami rysunkowymi. Nauczymy Cię prawidłowego, analitycznego, patrzenia, przenoszenia proporcji i perspektywy. Wyjaśnimy też jak obserwować światło i cień i jak wydobywać odpowiedzi kontrast. Poznasz też zasady komponowania rysunku tak aby był harmonijny i przyjemny w odbiorze.

Zapraszamy na 4 środy w listopadzie począwszy od 09.11.2022, na godzinę 16:30 do 19:30. Wszystkie potrzebne materiały w cenie. Koszt to 280 zł za całość.

Ten kurs to idealny początek dłuższej przygody z kreatywnym spędzaniem czasu!

Program

  • 09.11.2022 – pierwszy rysunek „zapoznawczy”, poznasz narzędzia, zasady kompozycji i sposoby cieniowania.
  • 16.11.2022 – proporcje i perspektywa. Podczas drugich zajęć skupimy się na bardziej „technicznym” aspekcie rysunku. Wytłumaczymy zasady perspektywy i pokażemy jak przenosić proporcje na papier.
  • 23.11.2022 – rysunek plamą. Na tej lekcji skupiamy się na światłocieniu. Uczymy prawidłowego obserwowania i nakładania cieni.
  • 30.11.2022 – podsumowanie. Stosujemy to czego dotychczas się nauczyliśmy aby narysować poprawną martwą naturę.

Zapisać można się przy pomocy poniższego formularza, lub mailem: zapisy@pracowniamig.pl

Prace naszych uczniów: