Do naszej Pracowni trafia coraz więcej osób niezainteresowanych, zdawaniem na studia. Pewnie jesteś jedną z nich! Cześć! 🙂 Zapraszamy Cię do Pracowni na plastykę dla dorosłych. To takie luźne, kreatywne zajęcia, które będą odbywać się przy stole. Poznasz na nich podstawy rysunku, malarstwa, ciekawe techniki – a to wszystko wśród ludzi którzy jak Ty, lubią tworzyć rzeczy.

W sezonie 23/24 będą dwie grupy:

środy

17:00-19:30

Pierwsze zajęcia: 06.09

piątki

17:00-19:30

Pierwsze zajęcia: 08.09

Gdzie? W naszej pracowni w Gdyni Chyloni w Domu Towarowym Chylonia, boks 62.

Dla kogo są te zajęcia? Dla osób, które lubią – nie koniecznie potrafią – tworzyć. Zapomniały przez lata jak fajnie jest potrzymać w ręku ołówek albo wyciąć coś z papieru. Dla tych, którzy nie mają w domu miejsca na wylewanie farby. Zapraszamy też tych wszystkich, którzy chcą odetchnąć od pracy i przez chwilę się zapomnieć. Nasi dorośli uczniowie donoszą, że czują się lepiej po zajęciach. Może to przez ciasteczka.

Będziemy rysować martwą naturę, malować krajobrazy, wycinać szablony, projektować znaki, uczyć się perspektywy czy wymyślać plakaty. To wszystko w naszej małej pracowni w Domu Towarowym Chylonia. W atmosferze – czasem zbyt luźnej 🙂 Zajęcia prowadzi Marta – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wydział Grafiki. W Pracowni prowadzi zajęcia już od 8 lat. Na co dzień jest grafikiem i w pocie czoła wymyśla scenariusze zadań, a popołudniami robi stand-upy na zajęciach ku uciesze gawiedzi.

Koszt zajęć to 360 zł / miesięcznie / zajęcia raz 1 tygodniu / 2,5h (150min)

Zapisujemy się na cały miesiąc z góry. Zajęć w miesiącu są 4 lub 5, to średnio 70/90zł za jedne!

Cena obejmuje materiały, nie trzeba nic ze sobą przynosić.

Co w razie nieobecności? Jeśli zostanie zgłoszona dzień wcześniej to można 1 taką nieobecność odrobić w danym miesiącu na zajęciach innej grupy. Nieodrobione zajęcia nie przechodzą na następny miesiąc.

Zapisy mailem: marta@pracowniamig.pl
lub tutaj :

Mail: pawel@pracowniamig.pl
Telefon: 508 184 881 
lub formularz: