Zajęcia z rysunku i malarstwa odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych, pod okiem dwojga prowadzących, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (kierunki malarstwo i grafika). Zapewniamy papier, ołówki i podstawowe materiały.

Zajęcia są skierowane do młodzieży i dorosłych powyżej 13 lat zainteresowanej rozwijaniem swoich pasji plastycznych. Kursanci mają okazję pracować na sztalugach i próbować swoich sił z martwą natura, oraz poznać tradycyjne techniki rysunkowe. Martwa natura, pejzaż, czy portret mogą być fantastyczną i przynoszącą mnóstwo satysfakcji przygodą!

 

Zajęcia z rysunku mogą być ciekawą alternatywą do wieczornego oglądania telewizji, czy weekendowego spaceru po centrum handlowym! Zapraszamy do naszej pracowni w której spędzisz twórczo czas w miłej domowej atmosferze. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw, oferujemy indywidualne podejście dostosowane do twojego tempa uczenia się, i możliwości czasowych. Jeśli już rysujesz, ale czujesz ze przydałaby ci się fachowa porada to zapraszamy! Chętnie pokażemy ci różne triki, jak w prosty sposób narysować coś co wydawało się do tej pory za trudne. Pokażemy ciekawe techniki, może się okazać ze nie znałeś jakiejś która bardziej pasuje do twojego charakteru i od razu okażesz się w niej świetny!

Skontaktuj się z nami:

Mail: pawel@pracowniamig.pl
Telefon: 508 184 881 
lub formularz: 

Rysunki naszych uczniów :