RYSUNEK

Zajęcia z rysunku odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych, pod okiem dwojga prowadzących, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (kierunki malarstwo i grafika). Zapewniamy papier, ołówki i podstawowe materiały.

Przygotowanie do egzaminów na studia artystyczne architektoniczne i do liceów plastycznych
Bazą zajęć jest studium martwej natury. Podczas warsztatów uczymy tradycyjnych technik rysunkowych, które w zależności od stopnia zaawansowania rozszerzamy o mniej standardowe na egzaminach techniki, aby wzbogacić umiejętności ucznia. W zależności od potrzeb ucznia i zakresu egzaminów oferujemy też studium portretu, postaci i aktu. Pomagamy skompletować teczkę. Uczymy wszystkiego co jest potrzebne do narysowania nie tylko poprawnego, wiernie oddającego rzeczywistość rysunku, ale tez pomagamy w odnalezieniu własnego sposobu ekspresji, tak aby twoja teczka przykuwała uwagę, aby egzaminatorzy od początku zwrócili uwagę właśnie na ciebie! Pomagamy szlifować i doskonalić umiejętności ucznia tak aby podszedł do egzaminów z pewnością siebie i spokojem.

Rysunek dla młodzieży

Zajęcia są skierowane do młodzieży powyżej 13 lat zainteresowanej rozwijaniem swoich pasji plastycznych poza szkołą. Uczeń ma okazję pracować na sztalugach i próbować swoich sił z martwą natura, oraz poznać tradycyjne techniki rysunkowe. Martwa natura, pejzaż, czy portret mogą być fantastyczną i przynoszącą mnóstwo satysfakcji przygodą!

Rysunek dla dorosłych

Zajęcia z rysunku mogą być ciekawą alternatywą do wieczornego oglądania telewizji, czy weekendowego spaceru po centrum handlowym! Zapraszamy do naszej pracowni w której spędzisz twórczo czas w miłej domowej atmosferze. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw, oferujemy indywidualne podejście dostosowane do twojego tempa uczenia się, i możliwości czasowych. Jeśli już rysujesz, ale czujesz ze przydałaby ci się fachowa porada to zapraszamy! Chętnie pokażemy ci różne triki, jak w prosty sposób narysować coś co wydawało się do tej pory za trudne. Pokażemy ciekawe techniki, może się okazać ze nie znałeś jakiejś która bardziej pasuje do twojego charakteru i od razu okażesz się w niej świetny!

Skontaktuj się z nami:

Rysunki naszych uczniów :