KIM JESTEŚMY?
Wszyscy jesteśmy absolwentami kierunkowych studiów artystycznych, mamy wiedzę popartą wieloletnią praktyką i wiemy jak ją przekazywać. Pracownia istnieje już ponad 10 lat i w tym czasie przygotowaliśmy do egzaminów niezliczoną ilość osób oraz niezliczoną ilość hobbystów wprowadziliśmy w świat sztuk wizualnych. To jakimi jesteśmy nauczycielami najlepiej widać po sukcesach naszych absolwentów.


 

PAWEŁ KLIMKOWSKI

Grafik, freelancer, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunku grafika. Załozyciel studia graficznego AaaReklamy. Zwycięzca VIII edycji konkursu galerii plakatu AMS „Myśl Rowerowo”, jak i innych ogólnopolskich konkursów graficznych.

Portfolio: aaareklamy.pl


 

 

MARTA KLIMKOWSKA

Absolwentka Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na swoim koncie ma również studia z Wzornictwa Przemysłowego. Od lat ma głowę pełną pomysłów, które realizuje w bardzo różnych dziedzinach kreatywnych. Prócz tworzenia grafik w warsztacie litograficznym, lubi zaprojektować fajne logo albo zapleść sobie hamak. Żyłkę do nauczania odziedziczyła po mamie i teraz wraz z bratem prowadzi zajęcia w Pracowni.

Portfolio: https://www.behance.net/martuch


SERGIUSZ POWAŁKA

Malarz, grafik, pedagog. Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie nauczyciel rysunku i malarstwa w ZPS w Koszalinie. Laureat licznych nagród i plenerów międzynarodowych oraz polskich. Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym, grafika warsztatową w zakresie wklęsłodruku oraz pisaniem ikon.

Portfolio: http://sergiuszpowalka.pl/


ANITA WRZESZCZ

Szczecinianka, której pierwszym samodzielnym wyborem życiowym było przeniesienie się do Gdańska, by rozwijać się plastycznie, aby dostać się na wymarzone studia na ASP. Ukończyła kursy przygotowujące w Gdańsku i Gdyni, dostając się na architekturę wnętrz na I miejscu. W międzyczasie studiowała na tej uczelni animację kultury, aktualnie studiuje na II roku studiów magisterskich na kierunku wzornictwo. Architekt wnętrz, projektant wielozadaniowy, prywatnie mama czarującej trzylatki, a na uczelni aktywny członek Rady Wydziału, i Prezes AZS ASP.
portfolio:
https://www.behance.net/wrzeszczan356c

 

DOMINIK TYBURSKI

Brodniczanin urodzony w 1995 roku. Inżynier architekt magister – Absolwent architektury na Politechnice Gdańskiej oraz Gdańskiej ASP na kierunku Architektura Wnętrz. Czynny zawodowo w kilku biurach architektonicznych. Dzięki równoległym studiowaniu na dwóch uczelniach, czuje się dobrze w wielu skalach, począwszy od urbanistycznej poprzez architekturę, architekturę wnętrz, kończąc na wzornictwie. Ulubionymi obszarami tworzenia artystycznego oprócz rysunku jest rzeźba, grafika oraz kolaż. Jego największym marzeniem jest podróż do Afryki.

Portfolio: hhttps://www.behance.net/dominiktyb345c

Helen Jarosz

Studiuję malarstwo na warszawskim ASP. Przez kilka lat studiowałam sztukę za granicą, ale wróciłam do Polski, tutaj mi najlepiej. Zajmuję się różnymi formami sztuki, lecz najbardziej mnie ciągnie do malarstwa, zawsze tak było. Dużo eksperymentuję, lubię porysować trochę komiksowo, trochę mangowo. Tworzę kolaże i interesuję się grafiką komputerową. W pracowni prowadzę zajęcia z digital artu. Moje plany na ten moment to zrobić dobry dyplom w przyszłym roku : )

https://www.instagram.com/hel_cco/


Przyjaciele pracowni


ANNA WYPYCH KLIMKOWKA

Artystka, malarka. Pracuje w zawodzie od kilku lat. Może się pochwalić licznymi wystawami w Polsce i zagranicą. Współpracuje z kilkoma galeriami m.in. w Warszawie, Holandii, Francji czy USA. Anna Wypych-Klimkowska zajmuje się realistycznym malarstwem figuratywnym.

Portfolio: annawypych.pl