HOBBY

Jeśli nie masz planów zdawania na studia artystyczne ale chcesz zgłębiać tajniki sztuk wizualnych mamy warsztaty również dla Ciebie!

Przede wszystkim zapraszamy na zajęcia rysunek/malarstwo. Na nich uczymy podstaw tradycyjnego rysunku sztalugowego a jak on zacznie wychodzić przechodzimy do malarstwa. Na tych zajęciach uczymy pracy głownie z natury. Również pracujemy z modelką.

Zapraszamy również młodsze dzieciaki do osobnej grupy 10-13 lat – JUNIOR. Te warsztaty są pełne zabawy i śmiechów 🙂 Przygotowaliśmy specjalny program dla wszystkich dzieciaków, które nie są jeszcze gotowe na spotkanie ze sztuką podczas zajęć przy sztaludze. Co tydzień robimy coś innego żeby niebyło nudy!

Może coś bardziej spokojnego dla nastolatków i dorosłych? Zapraszamy na LINORYT!
Drukowanie w jednej ze starszych technik graficznych to świetna zabawa! Wszystkie materiały w zapewniamy ale prasą będziecie musieli kręcić sami 🙂

Dorosłych hobbystów chcących spróbować przeróżnych technik rysunkowych i malarskich, może coś wydrukować, albo zrobić torbę – zapraszamy na PLASTYKĘ DLA DOROSŁYCH. Co tydzień coś innego – super ciekawego do zrobienia.