Kurs do liceum

Liceum Plastyczne w Orłowie cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem, a egzaminy wcale nie są takie łatwe! Dlatego przygotowaliśmy specjalny kurs dla kandydatów do liceum.

Egzamin artystyczny składa się z rysunku z natury, malarstwa z wyobraźni na zadany temat i rzeźby na temat. Wszystkie te trudne tematy będziemy poruszać na naszych zajęciach. Powoli i systematycznie będziemy wprowadzać naszych uczniów w tajniki artystycznej ekspresji.

Kurs obejmuje dwa dni w tygodniu. Wtorek 16:30 i niedziela 10:00 lub sobota 14:00 i niedziela 14:00. We wtorki i soboty będziemy zajmować się malarstwem z wyobraźni na temat i rzeźbą a w niedziele rysunkiem i malarstwem z natury. Wtorkowe zajęcia trwać będą 2 godziny a niedzielne 3 godziny.

Wszyscy jesteśmy absolwentami lub jeszcze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów. Mamy otwarte głowy pełne pomysłów i chcemy, żeby nasi uczniowie odważnie podchodzili do problemów projektowych, które będą przede nimi stawiane.

Obecnie wolne miejsca mamy w niedzielę na 10:00 i 14:00 na rysunek oraz w soboty na 13:00 na rzeźbę i malarstwo z wyobraźni

Koszt to 70 zł / zajęcia. Obowiązuje przedpłata za miesiąc z góry. Materiały do rysunku i rzeźby w cenie zajęć.