KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Już w czasie studiów byliśmy aktywni i możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem zawodowym podpartym sukcesami widocznymi w naszych cv. Do tej pory pracowaliśmy razem w domu, choć na przestrzeni ostatnich lat oboje wielokrotnie prowadziliśmy zajęcia dla grup czy indywidualne korepetycje. Uwielbiamy naszą pracę i lubimy uczyć. Uważamy, że to w połączeniu z pozytywnym nastawieniem uczniów, może zaowocować stworzeniem tętniącego życiem ciekawego miejsca w Gdyni Chyloni. A dla wszystkich z pasjami artystycznymi – miejsca spotkań i rozwoju.


 

ANNA WYPYCH KLIMKOWSKA

Artystka, malarka. Pracuje w zawodzie od kilku lat. Może się pochwalić licznymi wystawami w Polsce i zagranicą. Współpracuje z kilkoma galeriami m.in. w Warszawie, Holandii, Francji czy USA. Anna Wypych-Klimkowska zajmuje się realistycznym malarstwem figuratywnym.

Portfolio: annawypych.pl


PAWEŁ KLIMKOWSKI

Grafik, freelancer, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunku grafika. Załozyciel studia graficznego AaaReklamy. Zwycięzca VIII edycji konkursu galerii plakatu AMS „Myśl Rowerowo”, jak i innych ogólnopolskich konkursów graficznych.

Portfolio: aaareklamy.pl


MARTA KLIMKOWSKA

Absolwentka Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na swoim koncie ma również studia z Wzornictwa Przemysłowego. Od lat ma głowę pełną pomysłów, które realizuje w bardzo różnych dziedzinach kreatywnych. Prócz tworzenia grafik w warsztacie litograficznym, lubi zaprojektować fajne logo albo zapleść sobie hamak. Żyłkę do nauczania odziedziczyła po mamie i teraz wraz z bratem prowadzi zajęcia w Pracowni.

Portfolio: https://www.behance.net/martuch


SERGIUSZ POWAŁKA

Malarz, grafik, pedagog. Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie nauczyciel rysunku i malarstwa w ZPS w Koszalinie. Laureat licznych nagród i plenerów międzynarodowych oraz polskich. Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym, grafika warsztatową w zakresie wklęsłodruku oraz pisaniem ikon.

Portfolio: http://sergiuszpowalka.pl/

 

 


 

 

ANITA WRZESZCZ

Szczecinianka, której pierwszym samodzielnym wyborem życiowym było przeniesienie się do Gdańska, by rozwijać się plastycznie, aby dostać się na wymarzone studia na ASP. Ukończyła kursy przygotowujące w Gdańsku i Gdyni, dostając się na architekturę wnętrz na I miejscu. W międzyczasie studiowała na tej uczelni animację kultury, aktualnie studiuje na II roku studiów magisterskich na kierunku wzornictwo. Architekt wnętrz, projektant wielozadaniowy, prywatnie mama czarującej trzylatki, a na uczelni aktywny członek Rady Wydziału, i Prezes AZS ASP.
portfolio:
https://www.behance.net/wrzeszczan356c


 

ZUZANNA DOLEGA

absolwentka Wydziału Malarstwa i doktorantka ASP w Gdańsku. Laureatka licznych stypendiów i uczestniczka wielu wystaw i projektów ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajmuje się pirografią i fotografią mikrorzeczy. Stara się aby ludzie przestali się wstydzić być wrażliymi.

Portfolio: zuzadolega.blogspot.com

 

 


AGNIESZKA SROKOSZ

W 1996 roku ukończyłam Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie.
W 2001 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Od 2008 pracuję jako wykładowca rysunku i malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Bilkent w Ankarze, Turcja.

Portfolio: http://www.agnieszkasrokosz.com/