KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Już w czasie studiów byliśmy aktywni i możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem zawodowym podpartym sukcesami widocznymi w naszych cv. Do tej pory pracowaliśmy razem w domu, choć na przestrzeni ostatnich lat oboje wielokrotnie prowadziliśmy zajęcia dla grup czy indywidualne korepetycje. Uwielbiamy naszą pracę i lubimy uczyć. Uważamy, że to w połączeniu z pozytywnym nastawieniem uczniów, może zaowocować stworzeniem tętniącego życiem ciekawego miejsca w Gdyni Chyloni. A dla wszystkich z pasjami artystycznymi – miejsca spotkań i rozwoju.


 

ANNA WYPYCH KLIMKOWSKA

Artystka, malarka. Pracuje w zawodzie od kilku lat. Może się pochwalić licznymi wystawami w Polsce i zagranicą. Współpracuje z kilkoma galeriami m.in. w Warszawie, Holandii, Francji czy USA. Anna Wypych-Klimkowska zajmuje się realistycznym malarstwem figuratywnym.

Portfolio: annawypych.pl


PAWEŁ KLIMKOWSKI

Grafik, freelancer, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunku grafika. Załozyciel studia graficznego AaaReklamy. Zwycięzca VIII edycji konkursu galerii plakatu AMS „Myśl Rowerowo”, jak i innych ogólnopolskich konkursów graficznych.

Portfolio: aaareklamy.pl


MARTA KLIMKOWSKA

Absolwentka Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na swoim koncie ma również studia z Wzornictwa Przemysłowego. Od lat ma głowę pełną pomysłów, które realizuje w bardzo różnych dziedzinach kreatywnych. Prócz tworzenia grafik w warsztacie litograficznym, lubi zaprojektować fajne logo albo zapleść sobie hamak. Żyłkę do nauczania odziedziczyła po mamie i teraz wraz z bratem prowadzi zajęcia w Pracowni.

Portfolio: https://www.behance.net/martuch


SERGIUSZ POWAŁKA

Malarz, grafik, pedagog. Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie nauczyciel rysunku i malarstwa w ZPS w Koszalinie. Laureat licznych nagród i plenerów międzynarodowych oraz polskich. Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym, grafika warsztatową w zakresie wklęsłodruku oraz pisaniem ikon.


 

 

ANITA WRZESZCZ

Szczecinianka, której pierwszym samodzielnym wyborem życiowym było przeniesienie się do Gdańska, by rozwijać się plastycznie, aby dostać się na wymarzone studia na ASP. Ukończyła kursy przygotowujące w Gdańsku i Gdyni, dostając się na architekturę wnętrz na I miejscu. W międzyczasie studiowała na tej uczelni animację kultury, aktualnie studiuje na II roku studiów magisterskich na kierunku wzornictwo. Architekt wnętrz, projektant wielozadaniowy, prywatnie mama czarującej trzylatki, a na uczelni aktywny członek Rady Wydziału, i Prezes AZS ASP.
portfolio:
https://www.behance.net/wrzeszczan356c


 

ZUZANNA DOLEGA

absolwentka Wydziału Malarstwa i doktorantka ASP w Gdańsku. Laureatka licznych stypendiów i uczestniczka wielu wystaw i projektów ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajmuje się pirografią i fotografią mikrorzeczy. Stara się aby ludzie przestali się wstydzić być wrażliwymi.

Portfolio: zuzadolega.blogspot.com