Nowy rok 2019

Pawcio/ 7 stycznia, 2019/ Aktualności

Sporo się dzieje u nas w Pracowni. W nowy rok wchodzimy z super ofertą kursu malarstwa, rysunku, grafiki, architektury wnętrz, wzornictwa i nawet animacji!

Styczeń to idealny moment aby zacząć kurs przygotowawczy na studia w tym roku (2018/2019), zacząć budować umiejętności na przysżły rok (2019/2020) lub po prostu dobry czas na początek przygody ze sztukami wizualnymi!

Zajęcia obecnie odbywają się codziennie! Kurs rysunku i malarstwa mamy od wtorku do niedzieli. Dwa lub trzy razy w tygodniu pozuje u nas modelka. Zajęcia z kursu na grafikę na ASP są w poniedziłki i środy. Kurs Archotektury wnęrz i wzornictwa to wtorek. Raz na miesąc chcący stuidiować animację na ASP w Gdńsku również znajdują u nas swoje miejsce.

Chyba jesteśmy jedyną taką pracownia artystyczńą w Gdyni jeśli nie w całym trójmieście:) Nigdzie indziej nie ma takiej atmosfery. Jednoscześnie swobodnej i skupionej na pracy. Mozna dołaczyć do naszych kursów artycstycznych kiedy tylko się chce. Zapewniamy materiały do rysunku oraz podkłady do malowania. Kursantom na kursie malarstwa doradzamy w jakie materiały powinni się zaopatrzyć.

Prace naszych uczniów mówią same za siebie!

Share this Post