KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Już w czasie studiów byliśmy aktywni i możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem zawodowym podpartym sukcesami widocznymi w naszych cv. Do tej pory pracowaliśmy razem w domu, choć na przestrzeni ostatnich lat oboje wielokrotnie prowadziliśmy zajęcia dla grup czy indywidualne korepetycje. Uwielbiamy naszą pracę i lubimy uczyć. Uważamy, że to w połączeniu z pozytywnym nastawieniem uczniów, może zaowocować stworzeniem tętniącego życiem ciekawego miejsca w Gdyni Chylonii. A dla wszystkich z pasjami artystycznymi - miejsca spotkań i rozwoju.

ANNA WYPYCH KLIMKOWSKA


Artystka, malarka. Pracuje w zawodzie od kilku lat. Może się pochwalić licznymi wystawami w Polsce i zagranicą. Współpracuje z kilkoma galeriami m.in. w Warszawie, Holandii, Francji czy USA. Anna Wypych-Klimkowska zajmuje się realistycznym malarstwem figuratywnym.

Portfolio: annawypych.pl

PAWEŁ KLIMKOWSKI


Grafik, freelancer, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunku grafika. Załozyciel studia graficznego AaaReklamy. Zwycięzca VIII edycji konkursu galerii plakatu AMS "Myśl Rowerowo", jak i innych ogólnopolskich konkursów graficznych.

Portfolio: aaareklamy.pl

MARTA KLIMKOWSKA


Absolwentka Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na swoim koncie ma również studia z Wzornictwa Przemysłowego. Od lat ma głowę pełną pomysłów, które realizuje w bardzo różnych dziedzinach kreatywnych. Prócz tworzenia grafik w warsztacie litograficznym, lubi zaprojektować fajne logo albo zapleść sobie hamak. Żyłkę do nauczania odziedziczyła po mamie i teraz wraz z bratem prowadzi zajęcia w Pracowni.

Portfolio: https://www.behance.net/martuch

Sergiusz Powałka


Malarz, grafik, pedagog. Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie nauczyciel rysunku i malarstwa w ZPS w Koszalinie. Laureat licznych nagród i plenerów międzynarodowych oraz polskich. Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym, grafika warsztatową w zakresie wklęsłodruku oraz pisaniem ikon.

Anita Wrzeszcz


Szczecinianka, artystka, podróżniczka. Aktualnie studentka ostatniego roku studiów licencjackich architektury wnętrz na ASP w Gdańsku. Za sobą ma studia animacji kultury na ASP w Gdańsku oraz rok historii sztuki na UG. Dwukrotnie wyróżniona stypendium Rektora na najlepszych studentów. Beneficjentka stypendium Prezesa Rady Ministrów. Łamie przekonanie, że architekci wnętrz lubią jak jest szaro. Pełna kolorów, z chęcią przekazuje wiedzę i zaraża pasją projektowania wnętrz.

Zuzanna Dolega


absolwentka Wydziału Malarstwa i doktorantka ASP w Gdańsku. Laureatka licznych stypendiów i uczestniczka wielu wystaw i projektów ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajmuje się pirografią i fotografią mikrorzeczy. Stara się aby ludzie przestali się wstydzić być wrażliwymi.

Portfolio: zuzadolega.blogspot.com

OPINIE