Zajęcia plastyczne. Dla dzieciaków 10-13 lat.

W końcu! Przygotowaliśmy specjalny program dla wszystkich dzieciaków, które nie są jeszcze gotowe na spotkanie ze sztuką podczas zajęć przy sztaludze. Uruchomiliśmy nasze szare komórki i wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, żeby stworzyć cykl warsztatów plastycznych dla 10-13 latków. Jaki jest nasz cel? Chcielibyśmy przede wszystkim rozwinąć kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów projektowych.

Nasi uczniowie będą mieli możliwość poznania przeróżnych technik plastycznych, które pomogą im lepiej wyrazić to, co im w głowie siedzi. Będziemy używać nożyczek, nożyków, składać papier, wycinać linoryt, kleić, malować, brudzić się i dużo myśleć. Wszystko odbywać się będzie przy dużym stole w Pracowni, pod okiem prowadzących.

Wszyscy jesteśmy absolwentami lub jeszcze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów. Mamy otwarte głowy pełne pomysłów i chcemy, żeby nasi uczniowie odważnie podchodzą do problemów projektowych, które będą przede nimi stawiane.

Zajęcia odbywają się w naszej pracowni w Gdyni Chyloni w Domu Towarowym Chylonia, boks 62.
Zajęcia odbywają się w soboty.


Koszt pojedynczych zajęć to 70zł.
Pierwsze zajęcia płatne gotówką na miejscu, potem robimy tak że umawiamy się na miesiąc z góry u opłacicie cały miesiąc z góry.
Jeśli umówiliśmy się na zajęcia ale z jakiegoś powodu nie możemy być, należy dzień wcześniej dać znać (sms nawet o północy wystarczy). W takim wypadku można odrobić zajęcia w innym terminie.

Zapisy mailem: pawel@pracowniamig.pl
lub tutaj :