DIGITAL ART OD POSTAW – zajęcia online.

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny kurs online. Na zajęciach nauczysz się wszystkiego co potrzebne aby zacząć przygodę z cyfrowymi technikami malarskimi. Wiemy, że początki są trudne, więc chcielibyśmy przekazać Wam podstawowe informacje i pomóc wprowadzić Was w świat digital artu.

Prowadząca, Helen Jarosz, jest naszą absolwentką z 2014 roku. Studiowała przez dwa lata za granicą na uczelniach artystycznych, a obecnie uczy się na wydziale Malarstwa na Warszawskim ASP. Malarstwem cyfrowym zajmuje się od 9 lat.
https://www.instagram.com/snoozebunz

KIEDY?
Zaczynamy już 5 lipca! Kurs trwa przez 4 tygodnie w miesiącu, należy wybrać miesiąc: lipiec bądź sierpień (można wybrać też oba). Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i soboty w godzinach 14:30-16:00 na naszym pracownianym serwerze Discord.

CZEGO POTRZEBUJĘ?
Do uczestniczenia w zajęciach potrzebny będzie własny tabletu graficzny (wystarczy podstawowy), działający mikrofon oraz połączenie z Internetem. Kamera nie jest wymagana. Uczyć będziemy przy pomocy darmowego programu Krita który należy ściągnąć i zainstalować samodzielnie.

TRYB ZAJĘĆ:
Tydzień 1 – wprowadzenie do programu Krita, tworzenie szkicu cyfrowego, podstawy światłocienia

Tydzień 2 – przejście od szkicu do konturu, dobieranie palety barw, podstawy malarstwa cyfrowego

Tydzień 3 – przestrzeń w obrazie, malowanie pejzażu, szkic plamą, różnicowanie tekstur pędzli

Tydzień 4 – realizacja własnego projektu, od szkicu po modelunek (tematyka dowolna)

Będzie możliwość odrabiania ewentualnych nieobecności w uzgodnionym terminie.

Koszt miesięcznego kursu (8 zajęć) to 240 zł. Istnieje możliwość wykupienia kursu dwumiesięcznego w obniżonej cenie 400zł. Minimalny wiek kursanta to 13 lat.

Zapisy
mailowo: pawel@pracowniamig.pl, w temacie prosimy wpisać DIGITAL od podstaw.