Create&Chill

Pierwsze zajęcia w Pracowni skierowane wyłącznie do osób dorosłych. Bo kto jak nie my potrzebuje zrelaksować się po pracy? Podczas tych Zajęć Niepraktyczno Nietechnicznych postaramy się zresetować umysł i lekko go porozciągać. Nie będziemy rozmawiać o pracy, o kolejnych zadaniach do wykonania, tylko skupimy się na sobie i na satysfakcji jaką przynosi szeroko rozumiane tworzenie.

Nie umiem rysować – nie szkodzi.

Zajęcia są przygotowane w ten sposób, żeby nie liczył się talent – a pomysł i zaangażowanie. Pierwsze spotkania będą „pilotażowe”. Poznamy się osobiście, utworzy się grupa, której mocne i słabsze strony będą wskazówkami dla prowadzącego jaki rodzaj zajęć będą dla Was najbardziej odpowiedni.

Co będziemy robić? Tworzyć. Poprostu. Na każde zajęcia będzie przewidziany projekt do wykonania. Pod okiem prowadzącego, dbającego o estetykę waszych prac, powstaną plakaty, rysunki, obrazy czy małe formy użytkowe. Nauczymy się podstaw rysunku, kompozycji i poznamy różne techniki, które pomogą nam się zrealizować kreatywnie. Kto wie, może odkryjesz w sobie nową pasje?

Dla kogo są te zajęcia? Przede wszystkim dla osób zmęczonych swoją pracą. Takich, które potrzebują odpiąć swoją głowę od codziennych spraw. Czujących, że chcą „coś porobić” i fajnie jakby to „coś” było zrobione przez nich. Lubiących wszelką kreatywną prace.

Jaki jest nasz cel?

Relaks i kreacja (i może stworzenie czegoś, co można potem dać bliskiej osobie na prezent).

Pierwsze zajęcia – 27.11.2020

17:00-19:00

Dołącz w każdej chwili.

Cena 90zł

Zapisz się!